Vyhodnotenie - Deň ľudí so svalovou dystrofiou 2017

Deň ľudí so svalovou dystrofiou je sprievodnou akciou kampane Belasý motýľ. Členovia Organizácie muskulárnych dystrofikov v Žilinskom regióne ďakujú všetkým darcom, ktorí sa dňa 09. júna 2017 zapojili do 17. ročníka osvetovej kampane Belasý motýľ. Predmetná kampaň je spojená s verejnou zbierkou pod názvom „Deň ľudí so svalovou dystrofiou“. Výťažok zbierky je použitý na príspevky na nákup alebo dofinancovanie pomôcok, ktoré štát nehradí vôbec alebo prepláca len sčasti.

Ďakujeme všetkým dobrovoľníkom, taktiež vedeniu Kaufland a Obchodného centra Dubeň ako i mestu Žilina za sprístupnenie priestorov a všetkým našim priaznivcom, asistentom a rodinným príslušníkom za pomoc a spoluprácu pri príprave a realizácii celej akcie. Vďaka ich spoločnému úsiliu a štedrým darcom tak Žilina podporila ľudí so svalovou dystrofiou sumou 823,27 Eur.

O tom komu a ako sa z týchto finančných prostriedkov konkrétne pomáha môžete nájsť aj na www.belasymotyl.sk

Aj Vaša darcovská SMS odoslaná do 30.11.2017 v tvare DMS MOTYL na číslo 877 v cene 2 € môže prispieť k tomu, aby ľuďom so svalovou dystrofiou mohli byť zakúpené potrebné pomôcky, na ktoré sú odkázaní v každodennom živote. Ide o zdviháky, elektrické vozíky, špeciálne mechanické vozíky, elektrické postele, špeciálne sedačky, odsávačky hlienov, elektrocentrály a iné špecifické pomôcky.

Fotogaléria:

  • DSCN8387
  • DSCN8389
  • DSCN8390
  • DSCN8391
  • DSCN8394

Simple Image Gallery Extended