Czech boccia tour Havířov 2023

Aj tento rok sa naši hráči budú zúčastňovať na zahraničných turnajoch v boccii. Jedným z nich je prvé kolo medzinárodného turnaja Czech Boccia Tour v Havířove. Náš klub reprezentovala hráčka kategórie BC3 Ľuba Škvarnová.

V pároch BC3 hrala Ľuba so svojim reprezentačným kolegom Borisom Klohnom z klubu ZOM Prešov. V skupine kde hrali 4 páry systémom každý s každým slovenský reprezentačný pár  vyhral obidva zápasy a obsadili 1. miesto.

Ľuba potvrdila svoju tohtoročnú výbornú formu aj medzi jednotlivcami, kde postúpila do základnej skupiny z 1. miesta so skóre 12:5. Vo štvrťfinále nemala najmenší problém, vyhrala pomerne jednoznačne 8:1 nad Františkom Hyrákom. V semifinále sa stretla s reprezentačným kolegom Borisom, ktorému podľahla 1:4. V boji o bronz však nezaváhala a po tesnom výsledku 3:2 nad Václavom Herzingerom obsadila celkové 3. miesto.

Ľube srdečne blahoželáme a ďakujeme za skvelú reprezentáciu klubu na zahraničnej scéne.

Kompletné výsledky nájdete TU

Fotogaléria:

  • Image00001
  • Image00002
  • Image00003
  • Image00004
  • Image00005

Simple Image Gallery Extended